29160B332JO0
型號描述:
雲母電容器 TRANSMITTING MICA
型號:
29160B332JO0
品牌:
Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
5
起訂量:5 倍增量:5
Packaging
Bulk
Tolerance
±5%
Features
General Purpose
Package / Case
Disk, Metal Fitting - Threaded
Size / Dimension
2.000" Dia (50.80mm)
Mounting Type
Requires Holder
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Lead Spacing
Dielectric Material
Mica
Height - Seated (Max)
2.000" (50.80mm)
Capacitance
3300 pF
Voltage - Rated
6 kV