27115B912JO0
型號描述:
雲母電容器 TRANSMITTING MICA
型號:
27115B912JO0
品牌:
Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
原廠包裝量:
5
起訂量:5 倍增量:5
Capacitance
9100 pF
Tolerance
±5%
Voltage - Rated
1.5 kV
Dielectric Material
Mica
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Mounting Type
Chassis Mount
Package / Case
Rectangular Box
Lead Spacing
Features
General Purpose
Size / Dimension
1.187" L x 0.937" W (30.15mm x 23.80mm)
Height - Seated (Max)
1.187" (30.15mm)