27102B104JO0
型號描述:
雲母電容器 TRANSMITTING MICA
型號:
27102B104JO0
品牌:
Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
5
起訂量:5 倍增量:5
Packaging
Bulk
Tolerance
±5%
Features
General Purpose
Package / Case
Rectangular Box
Size / Dimension
1.187" L x 0.937" W (30.15mm x 23.80mm)
Mounting Type
Chassis Mount
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Lead Spacing
Dielectric Material
Mica
Height - Seated (Max)
1.187" (30.15mm)
Capacitance
0.1 µF
Voltage - Rated
250 V