226XMPL035MG19
型號描述:
有機聚合鋁電容器 35VDC 22uF 20% 7.3x4.3x1.9mm
型號:
226XMPL035MG19
品牌:
Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
3500
起訂量:3500 倍增量:3500
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±20%
Package / Case
2917 (7343 Metric)
Size / Dimension
0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type
Surface Mount
Type
Polymer
Operating Temperature
-55°C ~ 105°C
Applications
Decoupling
Lead Spacing
Ratings
ESR (Equivalent Series Resistance)
40mOhm
Lifetime @ Temp.
2000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size
Height - Seated (Max)
0.083" (2.10mm)
Capacitance
22 µF
Voltage - Rated
35 V
Ripple Current @ High Frequency
2 A @ 100 kHz