2225Y2000684MXT
型號描述:
0.68 μF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R 2225 (5763 Metric)
多層陶瓷電容器MLCC - SMD/SMT
型號:
2225Y2000684MXT
品牌:
Knowles Dielectric Labs
原廠包裝量:
500
起訂量:500 倍增量:500
Tolerance
±20%
Lead Style
Features
Soft Termination
Voltage - Rated
200V
Package / Case
2225 (5763 Metric)
Size / Dimension
0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Applications
Boardflex Sensitive
Thickness (Max)
0.098" (2.50mm)
Failure Rate
Capacitance
0.68 µF