首頁 > Knowles Syfer代理商 > 2225J0250680KCT
影像僅供參考,以產品規格為準
2225J0250680KCT
型號描述:
68 pF ±10% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2225 (5763 Metric)
CAP CER 68PF 25V C0G/NP0 2225
型號:
2225J0250680KCT
品牌:
Knowles Syfer
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:500 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±10%
Lead Style
Features
Voltage - Rated
25V
Package / Case
2225 (5763 Metric)
Temperature Coefficient
C0G, NP0 (1B)
Size / Dimension
0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Mounting Type
Surface Mount, MLCC
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Applications
General Purpose
Lead Spacing
Ratings
Height - Seated (Max)
Thickness (Max)
0.098" (2.50mm)
Failure Rate
Capacitance
68 pF