2225J0250680KCT
- 型號描述:
68 pF ±10% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2225 (5763 Metric)
多層陶瓷電容器MLCC - SMD/SMT
- 型號:
- 2225J0250680KCT
- 品牌:
- Knowles Syfer
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 500
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:500
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±10%
- Lead Style
- Features
- Voltage - Rated
- 25V
- Package / Case
- 2225 (5763 Metric)
- Temperature Coefficient
- C0G, NP0 (1B)
- Size / Dimension
- 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
- Mounting Type
- Surface Mount, MLCC
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Applications
- General Purpose
- Lead Spacing
- Ratings
- Height - Seated (Max)
- Thickness (Max)
- 0.098" (2.50mm)
- Failure Rate
- Capacitance
- 68 pF