222523K66P20BQTAF9LM
- 型號描述:
6.2 pF ±0.1pF 3600V (3.6kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 2225 (5763 Metric)
CAP CER 6.2PF 3.6KV C0G/NP0 2225
- 型號:
- 222523K66P20BQTAF9LM
- Tolerance
- ±0.1pF
- Voltage - Rated
- 3600V (3.6kV)
- Size / Dimension
- 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Thickness (Max)
- 0.165" (4.20mm)
- Failure Rate
- Capacitance
- 6.2 pF