222523K65P60BQTAF9LM
- 型號描述:
5.6 pF ±0.1pF 3600V (3.6kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 2225 (5763 Metric)
CAP CER 5.6PF 3.6KV C0G/NP0 2225
- 型號:
- 222523K65P60BQTAF9LM
- 品牌:
- Knowles Syfer
- 點擊查看即時庫存
起訂量:500
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±0.1pF
- Lead Style
- Features
- High Q, Low Loss, Non-Magnetic
- Voltage - Rated
- 3600V (3.6kV)
- Package / Case
- 2225 (5763 Metric)
- Temperature Coefficient
- C0G, NP0
- Size / Dimension
- 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Applications
- RF, Microwave, High Frequency
- Thickness (Max)
- 0.165" (4.20mm)
- Failure Rate
- Capacitance
- 5.6 pF