首頁 > Knowles Syfer代理商 > 222523K00471JQTAF9LM
影像僅供參考,以產品規格為準
222523K00471JQTAF9LM
型號描述:
470 pF ±5% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 2225 (5763 Metric)
CAP CER 470PF 3KV C0G/NP0 2225
型號:
222523K00471JQTAF9LM
品牌:
Knowles Syfer
原廠包裝量:
起訂量:500 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±5%
Lead Style
Features
High Q, Low Loss, Non-Magnetic
Voltage - Rated
3000V (3kV)
Package / Case
2225 (5763 Metric)
Temperature Coefficient
C0G, NP0
Size / Dimension
0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Applications
RF, Microwave, High Frequency
Lead Spacing
Thickness (Max)
0.165" (4.20mm)
Failure Rate
Capacitance
470 pF