首頁 > Knowles Syfer代理商 > 2220YA250472KJTSYX
影像僅供參考,以產品規格為準
2220YA250472KJTSYX
型號描述:
4700 pF ±10% 250VAC Ceramic Capacitor X7R 2220 (5750 Metric)
CAP CER 4700PF 250VAC X7R 2220
型號:
2220YA250472KJTSYX
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±10%
Lead Style
Features
DC Annex H, Humidity 3B Annex I, Soft Termination, High Voltage
Voltage - Rated
250VAC
Size / Dimension
0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Applications
Safety, Boardflex Sensitive
Lead Spacing
Ratings
X1, Y2
Height - Seated (Max)
Thickness (Max)
0.079" (2.00mm)
Failure Rate
Capacitance
4700 pF