首頁 > Knowles Syfer代理商 > 2220YA250152KJTSYX
影像僅供參考,以產品規格為準
2220YA250152KJTSYX
型號描述:
1500 pF ±10% 250VAC Ceramic Capacitor X7R 2220 (5750 Metric)
多層陶瓷電容器MLCC - SMD/SMT 2220 250Vac Safety X1,Y2 TUV/UL certified 1.5nF +/-10% X7R(2R1)
型號:
2220YA250152KJTSYX
原廠包裝量:
500
起訂量:1 倍增量:1
Capacitance
1500 pF
Tolerance
±10%
Voltage - Rated
250VAC
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Features
DC Annex H, Humidity 3B Annex I, Soft Termination, High Voltage
Ratings
X1, Y2
Applications
Safety, Boardflex Sensitive
Size / Dimension
0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max)
Thickness (Max)
0.079" (2.00mm)