2220Y2000684MXT
- 型號描述:
0.68 μF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R 2220 (5750 Metric)
CAP CER 0.68UF 200V X7R 2220
- 型號:
- 2220Y2000684MXT
- 品牌:
- Knowles Syfer
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±20%
- Lead Style
- Features
- Soft Termination
- Voltage - Rated
- 200V
- Package / Case
- 2220 (5750 Metric)
- Temperature Coefficient
- X7R
- Size / Dimension
- 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
- Mounting Type
- Surface Mount, MLCC
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Applications
- Boardflex Sensitive
- Lead Spacing
- Ratings
- Height - Seated (Max)
- Thickness (Max)
- 0.098" (2.50mm)
- Failure Rate
- Capacitance
- 0.68 µF