OESA-75-3-5
型號描述:
Knurled, Diamond Knob 0.250" (6.35mm) Shaft with Arrow on Top Metal Clear Matte
KNOB KNURLED W/SKRT 0.250" METAL
型號:
OESA-75-3-5
品牌:
Kilo International
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Style
Cylindrical with Skirt
Type
Knurled, Diamond
Shaft Size
0.250" (6.35mm)
Diameter
0.750" (19.05mm), 1.000" (25.40mm) Skirt
Height
0.625" (15.88mm)