VJ15MA0160KBA
- 型號描述:
24.5 V 1.2 kA Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 2220 (5750 Metric)
VARISTOR 24.5V 1.2KA 2220
- 型號:
- VJ15MA0160KBA
- 品牌:
- KYOCERA AVX
- 原廠包裝量:
- 1250
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:1250
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Features
- Package / Case
- 2220 (5750 Metric)
- Mounting Type
- Surface Mount, MLCV
- Current - Surge
- 1.2 kA
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Energy
- 5.8J
- Grade
- Automotive
- Number of Circuits
- 1
- Varistor Voltage (Max)
- 27 V
- Varistor Voltage (Min)
- 22 V
- Varistor Voltage (Typ)
- 24.5 V
- Maximum AC Volts
- 14 V
- Maximum DC Volts
- 16 V
- Capacitance @ Frequency
- 11000 pF @ 1 kHz