VCASH4AG160R8MATWA
- 型號描述:
125 V Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0402 (1005 Metric)
VARISTOR 125V 0402
- 型號:
- VCASH4AG160R8MATWA
- 品牌:
- KYOCERA AVX
數量:
- Maximum DC Volts
- 16 V
- Varistor Voltage (Typ)
- 125 V
- Energy
- Number of Circuits
- Capacitance @ Frequency
- 0.8 pF @ 1 kHz
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C (TA)