VCAS121030S620DP
- 型號描述:
41 V 300 A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1210 (3225 Metric)
VARISTOR 41V 300A 1210
- 型號:
- VCAS121030S620DP
- 品牌:
- KYOCERA AVX
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- 1210 (3225 Metric)
- Mounting Type
- Surface Mount, MLCV
- Current - Surge
- 300 A
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Energy
- 1.9J
- Grade
- Automotive
- Number of Circuits
- Varistor Voltage (Max)
- 45.1 V
- Varistor Voltage (Min)
- 36.9 V
- Varistor Voltage (Typ)
- 41 V
- Maximum AC Volts
- 21 V
- Maximum DC Volts
- 30 V
- Capacitance @ Frequency
- 1500 pF @ 1 kHz