VCAC060326C820MRP
- 型號描述:
36 V 30 A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0603 (1608 Metric)
VARISTOR 36V 30A 0603
- 型號:
- VCAC060326C820MRP
- 品牌:
- KYOCERA AVX
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Maximum AC Volts
- 20 V
- Maximum DC Volts
- 26 V
- Varistor Voltage (Min)
- 30.6 V
- Varistor Voltage (Typ)
- 36 V
- Varistor Voltage (Max)
- 41.4 V
- Current - Surge
- 30 A
- Energy
- 0.3J
- Number of Circuits
- 1
- Capacitance @ Frequency
- 82 pF @ 1 kHz
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C (TA)