VC08LC18A500TP
- 型號描述:
32.5 V 30 A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0805 (2012 Metric)
VARISTOR 32.5V 30A 0805
- 型號:
- VC08LC18A500TP
- 品牌:
- KYOCERA AVX
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Features
- Package / Case
- 0805 (2012 Metric)
- Mounting Type
- Surface Mount, MLCV
- Current - Surge
- 30 A
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Energy
- 0.1J
- Grade
- Number of Circuits
- Varistor Voltage (Max)
- 40 V
- Varistor Voltage (Min)
- 25 V
- Varistor Voltage (Typ)
- 32.5 V
- Maximum AC Volts
- 14 V
- Maximum DC Volts
- 18 V
- Capacitance @ Frequency
- 80 pF @ 1 MHz