VC06LC18X500DP
- 型號描述:
30 A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0603 (1608 Metric)
VARISTOR 30A 0603
- 型號:
- VC06LC18X500DP
- 品牌:
- KYOCERA AVX
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Maximum AC Volts
- 14 V
- Maximum DC Volts
- 18 V
- Varistor Voltage (Min)
- 25 V
- Varistor Voltage (Max)
- 40 V
- Current - Surge
- 30 A
- Energy
- 0.05J
- Number of Circuits
- 1
- Capacitance @ Frequency
- 50 pF @ 1 MHz
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C (TA)