VC06AG183R0YAT1A
- 型號描述:
Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0603 (1608 Metric)
VARISTOR 0603
- 型號:
- VC06AG183R0YAT1A
- 品牌:
- KYOCERA AVX
數量:
- Maximum AC Volts
- 14 V
- Maximum DC Volts
- 18 V
- Energy
- Number of Circuits
- Capacitance @ Frequency
- 3 pF @ 1 MHz
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C (TA)