TRJB226M016RRJ
- 型號描述:
22 μF Molded Tantalum Capacitors 16 V 1411 (3528 Metric), 1210 1.1Ohm
CAP TANT 22UF 20% 16V 1411
- 型號:
- TRJB226M016RRJ
- 品牌:
- KYOCERA AVX
數量:
- Capacitance
- 22 µF
- Tolerance
- ±20%
- Voltage - Rated
- 16 V
- Type
- Molded
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 1.1Ohm
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Lifetime @ Temp.
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- 1411 (3528 Metric), 1210
- Size / Dimension
- 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.083" (2.10mm)