TPSE477K010R0060
- 型號描述:
470 μF Molded Tantalum Capacitors 10 V 2917 (7343 Metric) 60mOhm
CAP TANT 470UF 10% 10V 2917
- 型號:
- TPSE477K010R0060
- 品牌:
- KYOCERA AVX
- 點擊查看即時庫存
起訂量:400
倍增量:1
價格:
數量:
- Capacitance
- 470 µF
- Tolerance
- ±10%
- Voltage - Rated
- 10 V
- Type
- Molded
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 60mOhm
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Lifetime @ Temp.
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- 2917 (7343 Metric)
- Size / Dimension
- 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.169" (4.30mm)