TCTOAS1A336M8R-ZF1
- 型號描述:
33 μF Molded Tantalum Polymer Capacitor 10 V 1206 (3216 Metric) 150mOhm @ 100kHz
AS- CASE / 336- CAP CODE / POLY
- 型號:
- TCTOAS1A336M8R-ZF1
- 品牌:
- KYOCERA AVX
- 點擊查看即時庫存
起訂量:3000
倍增量:1
價格:
數量:
- Capacitance
- 33 µF
- Tolerance
- ±20%
- Voltage - Rated
- 10 V
- Type
- Molded
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 150mOhm @ 100kHz
- Operating Temperature
- -55°C ~ 105°C
- Lifetime @ Temp.
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- 1206 (3216 Metric)
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.039" (1.00mm)