TCTAS1A476M8R
- 型號描述:
47 μF Molded Tantalum Capacitors 10 V 1206 (3216 Metric)
AS- CASE / 476- CAP CODE / MN02
- 型號:
- TCTAS1A476M8R
- 品牌:
- KYOCERA AVX
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Capacitance
- 47 µF
- Tolerance
- ±20%
- Voltage - Rated
- 10 V
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.039" (1.00mm)