TCSOPL1E475M8R-ZT1
- 型號描述:
4.7 μF Molded Tantalum Polymer Capacitor 25 V 0805 (2012 Metric) 500mOhm @ 100kHz
CAP TANT POLY 4.7UF 25V 0805
- 型號:
- TCSOPL1E475M8R-ZT1
- 品牌:
- KYOCERA AVX
數量:
- Capacitance
- 4.7 µF
- Tolerance
- ±20%
- Voltage - Rated
- 25 V
- Type
- Molded
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 500mOhm @ 100kHz
- Operating Temperature
- -55°C ~ 105°C
- Lifetime @ Temp.
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- 0805 (2012 Metric)
- Size / Dimension
- 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.039" (1.00mm)