TCM0J226M8R-V1
- 型號描述:
22 μF Molded Tantalum Capacitors 6.3 V 0603 (1608 Metric)
M- CASE / 226- CAP CODE / MN02
- 型號:
- TCM0J226M8R-V1
- 品牌:
- KYOCERA AVX
數量:
- Capacitance
- 22 µF
- Tolerance
- ±20%
- Voltage - Rated
- 6.3 V
- Type
- Molded
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Lifetime @ Temp.
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- 0603 (1608 Metric)
- Size / Dimension
- 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.035" (0.90mm)