TCJE476M025R0050
- 型號描述:
47 μF Molded Tantalum Polymer Capacitor 25 V 2917 (7343 Metric) 50mOhm @ 100kHz
CAP TANT POLY 47UF 25V 2917
- 型號:
- TCJE476M025R0050
- 品牌:
- KYOCERA AVX
- 點擊查看即時庫存
起訂量:400
倍增量:1
價格:
數量:
- Capacitance
- 47 µF
- Tolerance
- ±20%
- Voltage - Rated
- 25 V
- Type
- Molded
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 50mOhm @ 100kHz
- Operating Temperature
- -55°C ~ 105°C
- Lifetime @ Temp.
- 2000 Hrs @ 105°C
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- 2917 (7343 Metric)
- Size / Dimension
- 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.169" (4.30mm)