TCJD227M016R0050
- 型號描述:
220 μF Molded Tantalum Polymer Capacitor 16 V 2917 (7343 Metric) 50mOhm @ 100kHz
CAP TANT POLY 220UF 16V 2917
- 型號:
- TCJD227M016R0050
- 品牌:
- KYOCERA AVX
- 點擊查看即時庫存
起訂量:500
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±20%
- Features
- General Purpose
- Package / Case
- 2917 (7343 Metric)
- Size / Dimension
- 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Type
- Molded
- Operating Temperature
- -55°C ~ 105°C
- Lead Spacing
- Ratings
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 50mOhm @ 100kHz
- Lifetime @ Temp.
- 2000 Hrs @ 105°C
- Manufacturer Size Code
- D
- Height - Seated (Max)
- 0.122" (3.10mm)
- Capacitance
- 220 µF
- Voltage - Rated
- 16 V