TAJE687K006RNJ
- 型號描述:
680 μF Molded Tantalum Capacitors 6.3 V 2917 (7343 Metric) 500mOhm
CAP TANT 680UF 10% 6.3V 2917
- 型號:
- TAJE687K006RNJ
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±10%
- Features
- General Purpose
- Package / Case
- 2917 (7343 Metric)
- Size / Dimension
- 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Lead Spacing
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 500mOhm
- Lifetime @ Temp.
- Manufacturer Size Code
- E
- Height - Seated (Max)
- 0.169" (4.30mm)
- Failure Rate
- Capacitance
- 680 µF
- Voltage - Rated
- 6.3 V