TAJC335M050RNJ
- 型號描述:
3.3 μF Molded Tantalum Capacitors 50 V 2312 (6032 Metric) 2.5Ohm
CAP TANT 3.3UF 20% 50V 2312
- 型號:
- TAJC335M050RNJ
- 品牌:
- KYOCERA AVX
- 點擊查看即時庫存
起訂量:500
倍增量:1
價格:
數量:
- Capacitance
- 3.3 µF
- Tolerance
- ±20%
- Voltage - Rated
- 50 V
- Type
- Molded
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 2.5Ohm
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Lifetime @ Temp.
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- 2312 (6032 Metric)
- Size / Dimension
- 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.110" (2.80mm)