TAJC227K010RNJ
- 型號描述:
220 μF Molded Tantalum Capacitors 10 V 2312 (6032 Metric) 500mOhm
CAP TANT 220UF 10% 10V 2312
- 型號:
- TAJC227K010RNJ
- Capacitance
- 220 µF
- Tolerance
- ±10%
- Voltage - Rated
- 10 V
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 500mOhm
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Package / Case
- 2312 (6032 Metric)
- Size / Dimension
- 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.110" (2.80mm)