TAJB686K010RNJ
- 型號描述:
68 μF Molded Tantalum Capacitors 10 V 1411 (3528 Metric), 1210 1.4Ohm
CAP TANT 68UF 10% 10V 1411
- 型號:
- TAJB686K010RNJ
- 品牌:
- KYOCERA AVX
- 點擊查看即時庫存
起訂量:2000
倍增量:1
價格:
數量:
- Capacitance
- 68 µF
- Tolerance
- ±10%
- Voltage - Rated
- 10 V
- Type
- Molded
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 1.4Ohm
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Lifetime @ Temp.
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- 1411 (3528 Metric), 1210
- Size / Dimension
- 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.083" (2.10mm)