TAJB226K020RNJ
- 型號描述:
22 μF Molded Tantalum Capacitors 20 V 1411 (3528 Metric), 1210 1.8Ohm
CAP TANT 22UF 10% 20V 1411
- 型號:
- TAJB226K020RNJ
- 品牌:
- KYOCERA AVX
- 點擊查看即時庫存
起訂量:2000
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±10%
- Features
- General Purpose
- Package / Case
- 1411 (3528 Metric), 1210
- Size / Dimension
- 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Lead Spacing
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 1.8Ohm
- Lifetime @ Temp.
- Manufacturer Size Code
- B
- Height - Seated (Max)
- 0.083" (2.10mm)
- Failure Rate
- Capacitance
- 22 µF
- Voltage - Rated
- 20 V