TAJA105M016RNJ
- 型號描述:
1 μF Molded Tantalum Capacitors 16 V 1206 (3216 Metric) 11Ohm
CAP TANT 1UF 20% 16V 1206
- 型號:
- TAJA105M016RNJ
- 品牌:
- KYOCERA AVX
- 點擊查看即時庫存
起訂量:2000
倍增量:1
價格:
數量:
- Capacitance
- 1 µF
- Tolerance
- ±20%
- Voltage - Rated
- 16 V
- Type
- Molded
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 11Ohm
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Lifetime @ Temp.
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- 1206 (3216 Metric)
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.071" (1.80mm)