TACL335K010RTA
- 型號描述:
3.3 μF Molded Tantalum Capacitors 10 V 0603 (1608 Metric) 7.5Ohm @ 100kHz
CAP TANT 3.3UF 10% 10V 0603
- 型號:
- TACL335K010RTA
- 品牌:
- KYOCERA AVX
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Capacitance
- 3.3 µF
- Tolerance
- ±10%
- Voltage - Rated
- 10 V
- Type
- Molded
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 7.5Ohm @ 100kHz
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Lifetime @ Temp.
- 2000 Hrs @ 125°C
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- 0603 (1608 Metric)
- Size / Dimension
- 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.039" (1.00mm)