SD25-2655R9UUA1
- 型號描述:
RF Duplexer 2.5GHz ~ 2.57GHz / 2.62GHz ~ 2.69GHz 9-SMD, No Lead
SAW FILTER
- 型號:
- SD25-2655R9UUA1
- 品牌:
- KYOCERA AVX
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- 9-SMD, No Lead
- Mounting Type
- Surface Mount
- Type
- Duplexer
- Frequency Bands (Low / High)
- 2.5GHz ~ 2.57GHz / 2.62GHz ~ 2.69GHz