SD2010S100S1R0
- 型號描述:
Diode 100 V 1A Surface Mount 2010/DO-214AC
DIODE SCHOTTKY 100V 1A 2010
- 型號:
- SD2010S100S1R0
- 品牌:
- KYOCERA AVX
- 點擊查看即時庫存
起訂量:3000
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- 2-SMD, No Lead
- Mounting Type
- Surface Mount
- Speed
- Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
- Technology
- Schottky
- Capacitance @ Vr, F
- Current - Average Rectified (Io)
- 1A