NOJA106M010RWJ
- 型號描述:
10 μF Niobium Oxide Capacitor 10 V 1206 (3216 Metric) 2.2 Ohms
- 型號:
- NOJA106M010RWJ
- 品牌:
- KYOCERA AVX Components
- 交期:
- 6-9工作天
- 原廠包裝量:
- 2000
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±20%
- Features
- Package / Case
- 1206 (3216 Metric)
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Operating Temperature
- -55°C ~ 105°C
- Manufacturer Size Code
- A
- Dissipation Factor
- 6%
- Supplier Device Package
- 1206 (3216 Metric)
- Height - Seated (Max)
- 0.071" (1.80mm)
- Capacitance
- 10 µF
- Voltage - Rated
- 10 V
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 2.2 Ohms