NB20N50104JBA
- 型號描述:
NTC Thermistor 100k 1206 (3216 Metric)
NTC熱敏電阻器 100KOhm 5%
- 型號:
- NB20N50104JBA
- 品牌:
- KYOCERA AVX
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 3000
數量:
- Resistance in Ohms @ 25°C
- 100k
- Resistance Tolerance
- ±5%
- B Value Tolerance
- ±3%
- B0/50
- B25/50
- B25/75
- 4160K
- Operating Temperature
- -55°C ~ 150°C
- Power - Max
- 240 mW