首頁 > KYOCERA AVX Components代理商 > CX3225SB25000D0FPLCC
影像僅供參考,以產品規格為準
CX3225SB25000D0FPLCC
型號描述:
25 MHz ±10ppm Crystal 8pF 50 Ohms 4-SMD, No Lead
型號:
CX3225SB25000D0FPLCC
品牌:
KYOCERA AVX Components
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
3000
起訂量:3000 倍增量:1
Type
MHz Crystal
Frequency
25 MHz
Frequency Stability
±20ppm
Frequency Tolerance
±10ppm
Load Capacitance
8pF
ESR (Equivalent Series Resistance)
50 Ohms
Operating Mode
Fundamental
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Ratings
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
4-SMD, No Lead
Supplier Device Package
4-SMD (3.2x2.5)
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max)
0.024" (0.60mm)