CX3225SB16000E0FPZ25
- 型號描述:
16 MHz ±10ppm Crystal 9pF 54 Ohms 4-SMD, No Lead
CRYSTAL 16.0000MHZ 9PF SMD
- 型號:
- CX3225SB16000E0FPZ25
- 品牌:
- KYOCERA AVX
數量:
- Package / Case
- 4-SMD, No Lead
- Load Capacitance
- 9pF
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Frequency Stability
- ±16ppm
- Frequency Tolerance
- ±10ppm
- Height - Seated (Max)
- 0.024" (0.60mm)
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 54 Ohms
- Frequency
- 16 MHz