CX3225SB12000H0PSTC1
- 型號描述:
12 MHz ±50ppm Crystal 12pF 150 Ohms 4-SMD, No Lead
CRYSTAL 12.0000MHZ 12PF SMD
- 型號:
- CX3225SB12000H0PSTC1
- 品牌:
- KYOCERA AVX
- 點擊查看即時庫存
起訂量:3000
倍增量:1
價格:
- Load Capacitance
- 12pF
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C
- Frequency Stability
- ±100ppm
- Frequency Tolerance
- ±50ppm
- Height - Seated (Max)
- 0.024" (0.60mm)
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 150 Ohms
- Frequency
- 12 MHz