CX3225SA25000H0GSSC1
- 型號描述:
25 MHz ±50ppm Crystal 50 Ohms 4-SMD, No Lead
SMD CRYSTAL
- 型號:
- CX3225SA25000H0GSSC1
- 品牌:
- KYOCERA AVX
- 點擊查看即時庫存
起訂量:3000
倍增量:1
價格:
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 150°C
- Frequency Stability
- Frequency Tolerance
- ±50ppm
- Ratings
- AEC-Q200
- Height - Seated (Max)
- 0.031" (0.80mm)
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 50 Ohms
- Frequency
- 25 MHz