CX3225GB25000D0HEQCC
- 型號描述:
25 MHz ±20ppm Crystal 8pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead
CRYSTAL 25.0000MHZ 8PF SMD
- 型號:
- CX3225GB25000D0HEQCC
- 品牌:
- KYOCERA AVX
- 點擊查看即時庫存
起訂量:3000
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- 4-SMD, No Lead
- Load Capacitance
- 8pF
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Type
- MHz Crystal
- Operating Temperature
- -10°C ~ 70°C
- Frequency Stability
- ±30ppm
- Frequency Tolerance
- ±20ppm
- Operating Mode
- Fundamental
- Ratings
- Height - Seated (Max)
- 0.035" (0.90mm)
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 60 Ohms
- Frequency
- 25 MHz