CX3225GA13560D0PTVCC
- 型號描述:
13.56 MHz ±50ppm Crystal 8pF 300 Ohms 2-SMD, No Lead
CRYSTAL 13.5600MHZ 8PF SMD
- 型號:
- CX3225GA13560D0PTVCC
- 品牌:
- KYOCERA AVX
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- 2-SMD, No Lead
- Load Capacitance
- 8pF
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Type
- MHz Crystal
- Operating Temperature
- -40°C ~ 150°C
- Frequency Stability
- ±150ppm
- Frequency Tolerance
- ±50ppm
- Operating Mode
- Fundamental
- Ratings
- AEC-Q200
- Supplier Device Package
- 2-SMD (3.2x2.5)
- Height - Seated (Max)
- 0.037" (0.95mm)
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 300 Ohms
- Frequency
- 13.56 MHz