CX3225CA32000D0HSSCC
- 型號描述:
32 MHz ±20ppm Crystal 8pF 100 Ohms 4-SMD, No Lead
CRYSTAL 32.0000MHZ 8PF SMD
- 型號:
- CX3225CA32000D0HSSCC
- 品牌:
- KYOCERA AVX
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- 4-SMD, No Lead
- Load Capacitance
- 8pF
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Type
- MHz Crystal
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C
- Frequency Stability
- ±50ppm
- Frequency Tolerance
- ±20ppm
- Operating Mode
- Fundamental
- Ratings
- AEC-Q200
- Height - Seated (Max)
- 0.035" (0.90mm)
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 100 Ohms
- Frequency
- 32 MHz