首頁 > KYOCERA AVX Components代理商 > CX2016DB32000D0WZRC1
影像僅供參考,以產品規格為準
CX2016DB32000D0WZRC1
型號描述:
32 MHz ±25ppm Crystal 8pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead
型號:
CX2016DB32000D0WZRC1
品牌:
KYOCERA AVX Components
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
3000
起訂量:3000 倍增量:1
Type
MHz Crystal
Frequency
32 MHz
Frequency Stability
±40ppm
Frequency Tolerance
±25ppm
Load Capacitance
8pF
ESR (Equivalent Series Resistance)
60 Ohms
Operating Mode
Fundamental
Operating Temperature
-25°C ~ 75°C
Ratings
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
4-SMD, No Lead
Supplier Device Package
4-SMD (2x1.6)
Size / Dimension
0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max)
0.018" (0.45mm)