CWR11FH336JD
- 型號描述:
Tantalum Capacitors
CAP TANT
- 型號:
- CWR11FH336JD
- 品牌:
- KYOCERA AVX
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 500
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±5%
- Features
- High Reliability
- Package / Case
- 2917 (7343 Metric)
- Size / Dimension
- 0.287" Dia x 0.169" L (7.30mm x 4.30mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Type
- Molded
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Lead Spacing
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 1.1Ohm
- Lifetime @ Temp.
- Manufacturer Size Code
- D
- Height - Seated (Max)
- 0.122" (3.10mm)
- Failure Rate
- D (0.001%)
- Grade
- Military
- Capacitance
- 33 µF
- Voltage - Rated
- 10 V