CWR09KC106KB
- 型號描述:
- 鉭電容 - 固態 SMD 10UF 25V 10% G
- 型號:
- CWR09KC106KB
- 品牌:
- KYOCERA AVX
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 200
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±10%
- Features
- High Reliability
- Package / Case
- 2711 (6728 Metric)
- Size / Dimension
- 0.265" L x 0.110" W (6.73mm x 2.79mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Type
- Molded
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Lead Spacing
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 1.4Ohm
- Lifetime @ Temp.
- Manufacturer Size Code
- Height - Seated (Max)
- 0.125" (3.17mm)
- Failure Rate
- B (0.1%)
- Grade
- Military
- Capacitance
- 10 µF
- Voltage - Rated
- 25 V